Ahlatcı Yatırım Menkul Değerler ’in müşterilerine sunduğu Canlı borsa verileri ile piyasalardaki gelişmeleri ve haber akışlarını anında takip edebilir, araştırma ekibimizin sunmuş olduğu günlük-haftalık raporları ve teknik analiz yorumlarına ulaşabilirsiniz.

Canlı borsa ile Borsa İstanbul’da işlem gören hisse senetleri ve vadeli işlemlerde işlem gören vadeli kontratların anlık fiyat hareketlerini, kademe analizi, takas dağılımını ve bilanço bilgilerine ulaşabilirsiniz. Sahip olduğunuz lisans paketlerine göre birçok özellik canlı borsa ekranları ile bütün platformlarda takip edebilirsiniz.

Piyasadaki beklentileriniz doğrultusunda hisse senetleri, VİOP ve yatırım fonları piyasalarında pozisyon alabilir ve gelişmelere karşın hesabınıza yön verebilirsiniz. Ayrıca ekran başında olmadığınız zamanlar bile kurduğunuz alarmlar ile piyasada yaşanan gelişmelerden haberdar olup fırsatları değerlendirebilirsiniz.

Canlı borsa ekranlarına AHL Trader’ın yanı sıra Matriks, Ideal ve Foreks gibi veri ekranlarından da ulaşabilirsiniz.

 

Ahlatcı Yatırım Web Client  

Risk Uyarısı

Burada yer alan her türlü yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

  www.ahlatciyatirim.com.tr sayfalarında yer alan her türlü piyasaya ait sayısal veri, hesaplayıcılar, fiyatlar, raporlar, araştırma, haber, görüşler ve tavsiyeler genel anlamda bilgi vermek amacıyla halka açık olarak hazırlanmış gösterge niteliğindedir. Bunların izinsiz kullanılması sonucunda yatırımcıların ve/veya ilgili kişilerin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan, kâr yoksunluğundan, manevi zararlardan ve her ne şekil ve surette olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı şirketimiz sorumlu tutulamaz.

Risklere ilişkin olarak size sunulacak olan risk bildirim formlarını dikkatle okuyunuz.