IŞIK PLASTİK HALKA ARZ EDİLİYOR!

• Talep Toplama: Borsa İstanbul Birincil Piyasada 21-22 Ocak, 10.30-13.00 saatleri arasında.

• Fiyat Aralığı: Borsa İstanbul Birincil Piyasa’da 16,10 TL * sabit fiyatla.

* Borsa İstanbul'un duyurusu kapsamında MKK Sicil Numarasına göre dağıtım yapılacağından, aynı MKK Sicil Numarasından girilen mükerrer emirler dağıtıma konu edilmeyecek, ilk iletilen emir sayılacaktır. Bu nedenle tek bir aracı kurumdan emir gönderilmesi önem arz etmektedir.

Bu alan zorunludur!


2020 4. Çeyrek Müşteri K/Z Dağılımı: %33,87 Karda / %66,13 Zararda.
Burada yer alan her türlü yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

  www.ahlatciyatirim.com.tr sayfalarında yer alan her türlü piyasaya ait sayısal veri, hesaplayıcılar, fiyatlar, raporlar, araştırma, haber, görüşler ve tavsiyeler genel anlamda bilgi vermek amacıyla halka açık olarak hazırlanmış gösterge niteliğindedir. Bunların izinsiz kullanılması sonucunda yatırımcıların ve/veya ilgili kişilerin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan, kâr yoksunluğundan, manevi zararlardan ve her ne şekil ve surette olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı şirketimiz sorumlu tutulamaz.

Risklere ilişkin olarak size sunulacak olan risk bildirim formlarını dikkatle okuyunuz.